B32522N6104J000
Numer produktu DigiKey
495-1245-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32522N6104J000
Opis
CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 200V 450V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32522N6104J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V