B32522N3105J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 1 787
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 1 063
Arkusz danych
1 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32522N3105J289
Numer produktu DigiKey
B32522N3105J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32522N3105J289
Opis
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32522N3105J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V