B32522E6104K189
Numer produktu DigiKey
495-4960-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-4960-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32522E6104K189
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32522E6104K189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Nie do nowych projektów
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V