B32522C3684K000
Numer produktu DigiKey
495-4813-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32522C3684K000
Opis
CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32522C3684K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V