B32522C3154K289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.15 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32522C3154K289
Numer produktu DigiKey
B32522C3154K289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32522C3154K289
Opis
CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32522C3154K289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V