B32522C0335K000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32522C0335K000
Numer produktu DigiKey
B32522C0335K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32522C0335K000
Opis
CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32522C0335K000 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V