B32521C1474J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 653
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
WIMA
W magazynie: 0
WIMA
0.47 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32521C1474J289
Numer produktu DigiKey
B32521C1474J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32521C1474J289
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32521C1474J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V