B32520C1224J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 74
Arkusz danych
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.22 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32520C1224J289
Numer produktu DigiKey
B32520C1224J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32520C1224J289
Opis
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32520C1224J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,118" (10,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V