B32377G9566J000
Numer produktu DigiKey
495-B32377G9566J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32377G9566J000
Opis
3X56UF 900V PEC MKD AC GAS
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Rozmiar / wymiar
Śr. 5,354" (136,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
13,937" (354,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Zaciski główkowe
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
900V