B32377G8506J050
Numer produktu DigiKey
495-B32377G8506J050-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32377G8506J050
Opis
3X50UF 850V PEC MKD AC GAS
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 µF Kondensatory warstwowe 850V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32377G8506J050 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 5,354" (136,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
11,102" (282,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Zaciski główkowe
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
850V