AVRM0603C080MT101N
Numer produktu DigiKey
445-174341-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174341-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174341-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVRM0603C080MT101N
Opis
VARISTOR 8V 4A 0201
Szczegółowy opis
8 V 4 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
AVRM0603C080MT101N Modele
Napięcie warystora (maks.)
9.6 V
Prąd - udarowy
4 A
Seria
Energia
0,01J
Pojemność przy częstotliwości
100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie stałe
5.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie warystora (min.)
6.4 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie warystora (typ.)
8 V