AVR-M1608C180MT6AB
Numer produktu DigiKey
445-2540-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2540-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2540-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVR-M1608C180MT6AB
Opis
VARISTOR 18V 30A 0603
Szczegółowy opis
18 V 30 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
AVR-M1608C180MT6AB Modele
Napięcie warystora (maks.)
21.6 V
Prąd - udarowy
30 A
Seria
Energia
0,1J
Pojemność przy częstotliwości
600 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie stałe
11 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie warystora (min.)
14.4 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
18 V