AVR-M1608C120MT2AB
Numer produktu DigiKey
445-2539-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2539-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2539-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVR-M1608C120MT2AB
Opis
VARISTOR 12V 15A 0603
Szczegółowy opis
12 V 15 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
AVR-M1608C120MT2AB Modele
Napięcie warystora (maks.)
14.4 V
Prąd - udarowy
15 A
Seria
Energia
0,06J
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie stałe
7.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie warystora (min.)
9.6 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
12 V