ANT167250ST-1210A1
Numer produktu DigiKey
445-ANT167250ST-1210A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-ANT167250ST-1210A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-ANT167250ST-1210A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ANT167250ST-1210A1
Opis
MULTILAYER CHIP ANTENNA FOR UWB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7,25GHz Przeznaczenie ogólne Mikroukład Anteny RF 6,2GHz - 8,3GHz 8,1dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT167250ST-1210A1 Modele
Kategoria
Typ anteny
Mikroukład
Producent
TDK
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
1,58
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
8,1dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
1 W
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
Lutowany
Grupa częstotliwości
SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
7,25GHz
Wysokość (maks.)
0,018" (0,45mm)
Zakres częstotliwości
6,2GHz - 8,3GHz