ANT162442DT-2001AM2
Numer produktu DigiKey
445-ANT162442DT-2001AM2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-ANT162442DT-2001AM2CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-ANT162442DT-2001AM2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ANT162442DT-2001AM2
Opis
CERAMIC ANTENNA FOR 2400-2484/51
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,442GHz, 5,5GHz Mikroukład Anteny RF 2,4GHz - 2,484GHz, 5,15GHz - 5,85GHz Lutowany Montaż powierzchniowy
Kategoria
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,484GHz, 5,15GHz - 5,85GHz
Producent
TDK
Typ anteny
Mikroukład
Seria
Liczba pasków
2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
VSWR
3
Zakończenie
Lutowany
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,442GHz, 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,016" (0,40mm)