ACT45C-101-2P-TL000
Numer produktu DigiKey
445-ACT45C-101-2P-TL000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-ACT45C-101-2P-TL000CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-ACT45C-101-2P-TL000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACT45C-101-2P-TL000
Opis
CMC 100UH 150MA AEC-Q200 125DEGC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Modele EDA/CAD
ACT45C-101-2P-TL000 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
150mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
5.8 kOhms @ 10 MHz
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 100 kHz