ACM7060-301-2PL-TL01
Numer produktu DigiKey
445-2214-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2214-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2214-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACM7060-301-2PL-TL01
Opis
CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACM7060-301-2PL-TL01 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
5A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,236" (7,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
300 Ohms @ 100 MHz