ACM2012D-900-2P-T00 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ACM2012D-900-2P-T00 |
Opis | CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ACM2012D-900-2P-T00 Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 300mA |
Producent TDK | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 300mOhm |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 20V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Nieaktualne | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.) |
Liczba linii 2 | Wysokość (maks.) 0,051" (1,30mm) |
Impedancja przy częstotliwości 90 Ohms @ 100 MHz | Obudowa / skrzynia Poziomo, 4 podkładki PC |