HAL1002UT-A
Numer produktu DigiKey
HAL1002UT-ATB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
HAL1002UT-A
Opis
MAGNETIC SWITCH PROG TO92-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik cyfrowy Programowalne Przeciwsobne Zjawisko Halla TO-92-3
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
10mA
Prod.
Typ wyjścia
Przeciwsobne
Seria
Funkcje
Kompensacja temperaturowa
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Funkcja
Programowalne
Kwalifikacja
AEC-Q100
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zasięg wykrywania
Programowalne
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-92-3
Napięcie - zasilania
4,5V - 8,5V
Obudowa / skrzynia
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Prąd - zasilania (maks.)
10mA