ZMS100-12 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK-Lambda
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 470
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZMS100-12
Numer produktu DigiKey
285-ZMS100-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZMS100-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ZMS100-12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy 1
6.7 A
Prod.
Moc (W)
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - izolacji
4 kV
Status części
Nieaktualne
Sprawność
0.87
Typ
Otwarta rama
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)