XMS5005Y
Numer produktu DigiKey
285-2889-ND
Producent
Numer produktu producenta
XMS5005Y
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XMS5005Y Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92%
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,09" x 4,21" x 1,85" (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
41.6 A