RWS600B-5
Numer produktu DigiKey
285-RWS600B-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWS600B-5
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 5V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
RWS600B-5 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
77%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
7,48" x 4,72" x 2,40" (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Prąd - wyjściowy 1
100 A