RWS150B-24
Numer produktu DigiKey
285-RWS150B-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWS150B-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
RWS150B-24 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
0.89
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
5,04" x 3,70" x 1,61" (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
6.5 A