PXG-M15-24WS12
Numer produktu DigiKey
285-PXG-M15-24WS12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXG-M15-24WS12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1,25A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXG-M15-24WS12 Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
88,5%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,60" x 1,00" x 0,40" (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A