PXD40-24WS24
Numer produktu DigiKey
285-PXD40-24WS24-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXD40-24WS24
Opis
DC DC CONVERTER 24V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 1,666A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXD40-24WS24 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,666A
Numer standardowy
Moc (W)
40 W