PXD-M30-48WS12
Numer produktu DigiKey
285-PXD-M30-48WS12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXD-M30-48WS12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 30W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,5A 18V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
PXD-M30-48WS12 Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A