PXD-M30-48WD05
Numer produktu DigiKey
285-PXD-M30-48WD05-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXD-M30-48WD05
Opis
DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 3A, 3A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXD-M30-48WD05 Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
86,5%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 2
-5V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A, 3A