PH300A28028
PH300A28028
TDK-Lambda PH-A Series
PH300A280-28
Numer produktu DigiKey
285-PH300A280-28-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH300A280-28
Opis
DC DC CONVERTER 28V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 28V 10,8A 200V - 425V Wejście
Modele EDA/CAD
PH300A280-28 Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
91%
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
10,8A