PH300A280-24/T
Numer produktu DigiKey
285-PH300A280-24/T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH300A280-24/T
Opis
DC DC CONVERTER 24V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 12,5A 200V - 425V Wejście
Modele EDA/CAD
PH300A280-24/T Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
90.5%
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A