PH300A280-12
Numer produktu DigiKey
285-PH300A280-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH300A280-12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 25A 200V - 425V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PH300A280-12 Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A