PH150A280-24
Numer produktu DigiKey
285-PH150A280-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH150A280-24
Opis
DC DC CONVERTER 24V 150W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 6,3A 200V - 425V Wejście
Modele EDA/CAD
PH150A280-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,3A
Prod.
Moc (W)
150 W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,46" x 0,50" (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)