PH1200A280-48/T
Numer produktu DigiKey
285-PH1200A280-48/T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH1200A280-48/T
Opis
DC DC CONVERTER 48V 1200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 48V 25A 200V - 425V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PH1200A280-48/T Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
94%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Full Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,50" (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Obudowa dostawcy urządzenia
Full Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Moc (W)
1.2 kW