PFE500F-12/T
Numer produktu DigiKey
285-PFE500F-12/T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE500F-12/T
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 42A 85 - 265V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PFE500F-12/T Modele
Kategoria
Funkcje
Zdalne wł./wył., wejście uniwersalne
Producent
TDK-Lambda
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
83%
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 17-DIP, full brick
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,80" x 2,76" x 0,50" (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
48mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
42A
Regulacja obciążenia
48mV
Moc (W)
500 W