PF1500B-360 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK-Lambda
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 360V 2,8A 85 - 265V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360
Numer produktu DigiKey
285-PF1500B-360-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF1500B-360
Opis
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PF1500B-360 Modele
Kategoria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Producent
TDK-Lambda
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Seria
Sprawność
96,5%
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Full Brick
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,50" (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
360V
Regulacja linii
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,8A
Regulacja obciążenia
10V
Moc (W)
1.008 kW