PAH350S48-12
Numer produktu DigiKey
285-PAH350S48-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PAH350S48-12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 350W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 29,2A 36V - 76V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PAH350S48-12 Modele
Kategoria
Moc (W)
350 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Napięcie - wejściowe (maks.)
76V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
29,2A