PAH300S24-28
Numer produktu DigiKey
285-PAH300S24-28-ND
Producent
Numer produktu producenta
PAH300S24-28
Opis
DC DC CONVERTER 28V 300W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 28V 11A 18V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PAH300S24-28 Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
0.88
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
11A