KWS10A-24
Numer produktu DigiKey
285-2484-ND
Producent
Numer produktu producenta
KWS10A-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 500mA 85 - 265V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KWS10A-24 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
TDK-Lambda
Funkcje
Wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
84%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,50" x 1,00" x 0,85" (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Regulacja linii
150mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Regulacja obciążenia
96mV
Moc (W)
10 W