IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
Numer produktu DigiKey
285-2227-ND
Producent
Numer produktu producenta
IQG48033A120V-1D9-R
Opis
DC DC CONVERTER 12V 396W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 33A 36V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IQG48033A120V-1D9-R Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 124°C
Status części
Aktywny
Sprawność
95%
Typ
Pośredni przetwornik magistrali
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/4 brick
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,52" (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
33A