I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
Numer produktu DigiKey
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
I7C4W012A050V-0F3-R
Opis
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5 - 28V 12A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
I7C4W012A050V-0F3-R Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Wyjście nastawne, radiator, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Sprawność
96%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,45" x 1,34" x 0,98" (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Moc (W)
336 W