I7C2W020A120V-0C1-R
Numer produktu DigiKey
285-I7C2W020A120V-0C1-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
I7C2W020A120V-0C1-R
Opis
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 8 - 24V 20A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
I7C2W020A120V-0C1-R Modele
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
1,45" x 1,34" x 0,59" (36,8mm x 34,0mm x 15,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Moc (W)
480 W