I7C2W020A120V-003-R
Numer produktu DigiKey
285-I7C2W020A120V-003-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
I7C2W020A120V-003-R
Opis
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 8 - 24V 20A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
I7C2W020A120V-003-R Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.97
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,45" x 1,34" x 0,58" (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A