I7A4W033A033V-000-R
Numer produktu DigiKey
285-I7A4W033A033V-000-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
I7A4W033A033V-000-R
Opis
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V - 24V 33A 18V - 60V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
I7A4W033A033V-000-R Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Sprawność
0.97
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,45" x 1,34" x 0,45" (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, IEC
Prąd - wyjściowy (maks.)
33A
Numer standardowy
Moc (W)
500 W