I6A4W010A033V-001-R
I6A4W010A033V-001-R
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
I6A4W010A033V-001-R
Numer produktu DigiKey
285-2670-ND
Producent
Numer produktu producenta
I6A4W010A033V-001-R
Opis
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3 - 40V 10A 9V - 53V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
I6A4W010A033V-001-R Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, SCP
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Sprawność
0.97
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,90" x 0,48" (33,0mm x 22,9mm x 12,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
53V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
250 W