I6A10A-C01-EVK-S1
Numer produktu DigiKey
285-I6A10A-C01-EVK-S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
I6A10A-C01-EVK-S1
Opis
EVAL BOARD FOR I6A4W010A033V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
i6A4W010A033V i6A Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie 1 wyjście nieizolowane Płytka ewaluacyjna z wyjściami
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
3,3V - 40V
Producent
TDK-Lambda
Prąd - wyjściowy
10A
Seria
Napięcie - wejściowe
9V - 53V
Opakowanie
Skrzynka
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
400kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
i6A4W010A033V
Moc - wyjściowa
250W