I1C4W010A120V-004-R
Numer produktu DigiKey
285-I1C4W010A120V-004-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
I1C4W010A120V-004-R
Opis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
I1C4W010A120V-004-R Modele
Kategoria
Moc (W)
120 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 120°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.97
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
1,04" x 1,04" x 0,40" (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A