I1C2W10A-C01-EVK-S1
Numer produktu DigiKey
285-I1C2W10A-C01-EVK-S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
I1C2W10A-C01-EVK-S1
Opis
EVAL BOARD FOR I1C2W010A120V001R
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
12V
Producent
TDK-Lambda
Prąd - wyjściowy
10A
Seria
Napięcie - wejściowe
9V - 36V
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Obniżająco-podwyższająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
250kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zwiększający lub zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
i1C2W010A120V-001-R
Moc - wyjściowa
200W