HWS3000G-60
Numer produktu DigiKey
285-HWS3000G-60-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS3000G-60
Opis
AC/DC CONVERTER 60V 3000W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 60V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
HWS3000G-60 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
10,60" x 5,90" x 2,40" (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
60V
Prąd - wyjściowy 1
50 A
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 2
50 A