HWS300-48
Numer produktu DigiKey
285-1327-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS300-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Szczegółowy opis
Zamknięty, powłoka konformalna Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
HWS300-48 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
85%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Zamknięty, powłoka konformalna
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
6,50" x 2,40" x 3,23" (165,1mm x 61,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
7 A