HWS150A-48
Numer produktu DigiKey
285-HWS150A-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS150A-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Modele EDA/CAD
HWS150A-48 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Rozmiar / wymiar
6,30" x 1,65" x 3,23" (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
3.3 A