HWS150A24/A
HWS150A24/A
TDK-Lambda HWS-A Series
HWS150A-24/A
Numer produktu DigiKey
285-HWS150A-24/A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS150A-24/A
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HWS150A-24/A Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.88
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Rozmiar / wymiar
6,30" x 1,65" x 3,23" (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
6.5 A